مقالات

چاپ برچسب

چاپ برچسب چیست؟

لیبل یک برچسب است که بر روی کالاها چسبانده می‌شود و اطلاعاتی درباره مشخصات آن کالا یا شی را در بر دارد. لیبل را می‌توان روی اجسام چسباند ولی تگ نمی‌تواند روی همه اجسام قرار بگیرد. قیمت لیبل نسبت به تگ و موارد مشابه ارزان‌تر است. جهت چاپ برچسب در تهران می‌توانید به وبسایت عباسی پرینت مراجعه کنید.

برچسب یا لیبل یک بخش مهم روی محصول می باشد که برای  تمام مصرف کنندگان برند شما را بازگو می کند.این بر چسب می تواند شامل اطلاعات شرکت،اطلاعات محصول  نام برند یا … باشد. امروزه ،متنوع شدن کسب و کار ها و سلیقه های مردم ، باعث شده است که سفارش دادن ، تولید و عرضه ی چاپ برچسب در تهران بالا برود. این برچسب ها می توانند در اشکال و ابعاد مختلف مانند : مستطیل ، مربع ، مثلث ، دایره و . . . تولید شوند و به فروش برسند .

همچنین چاپ برچسب در تهران دارای جنس های متنوع و گوناگونی می باشند که برای شما توضیح می دهیم .

چاپ لیبل در تهران

چاپ برچسب کاغذی : برچسب های کاغذی از بهترین برچسب ها و پر طرفدار ترین ها هستند. این برچسب ها از کاغذ براق تولید می شوند که روکش ندارد. قدرت چسبندگی برچسب کاغذی بر روی سطوح صاف پلاستیکی ، شیشه ای و چوبی بسیار بالا می باشد. برچسب های کاغذی با روش چاپ دیجیتال تولید می شوند، و در نتیجه کیفیت رنگ و طرح و جلوه ی آن ها پس از چاپ بسیار خوب و جذاب خواهد بود . با کیفیت بودن و مرغوب بودن برچسب های کاغذی جلوه ی بسیار خوبی به محصول شما می دهد .

چاپ برچسب شبرنگ : این برچسب ها قابلیت درخشش در نور کم و تاریکی را نیز دارند .

چاپ برچسب سلفون براق و مات : این برچسب ها تنها یک لایه ی محافظ را دارا می باشند، که باعث می شود عمر برچسب ما بیش تر شود .

چاپ برچسب-عباسی

چاپ برچسب ارزان 

چاپ برچسب UV یکی از پرکاربرد ترین ها در بازار می باشد. این چاپ برچسب در تهران نسبت به چاپ برچسب های دیگر بسیار ارزان تر و مقرون به صرفه تر است. یکی دیگر از ویژگی های این برچسب، چاپ فوری یک روزه به صورت استیکر می باشد. چاپ برچسب UV به صورت فول رنگی می باشد و در ابعاد و اشکال مختلف تولید می شود. این نوع برچسب از نوع کاغذی می باشد که با یک لایه ی UV محافظت می شود و کیفیت این برچسب بسیار عالی و بالا است . اگر می خواهید در زمان بریدن استیکر ها اطمینان خاطر داشته باشید، از لبه ی کار به اندازه ی سه میلی متر لوگو و یا نوشته ی خود را فاصله بدهید . در هر حال اگر می خواهید چاپ برچسب در تهران با قیمتی ارزان و کیفیتی خوب انجام دهید، می توانید چاپ برچسب UV را انتخاب کنید .

انواع چاپ لیبل در تهران

چاپ برچسب رنگی 

برای جدا سازی و یا زیبا سازی محصولات تولیدی استفاده می شوند. همچنین، نسبت به چاپ فلکسو برای چاپ برچسب در تهران قیمت بسیار پایین تری دارند. این برچسب ها در ابتدا همه باهم تولید می شوند و سپس توسط پرینتر های مخصوص به رنگ دلخواه مشتری تبدیل می شوند. این روش به صورت دیجیتال می باشد و روی برچسب ها چاپ دیجیتال صورت می گیرد.

چاپ برچسب - عباسی پرینت

چاپ لیبل در تهران

چاپ برچسب در تهران از تکنولوژی چاپ حرارتی استفاده می‌شود که با استفاده از حرارت، رنگ لیبل را بر روی سطح کاغذ یا فلز چسبانده می‌کند. این تکنولوژی باعث می‌شود که لیبل ها دارای کیفیت بالا و مقاوم در برابر رطوبت، حرارت و اشعه UV باشند.

امکاناتی هستند که در هر چاپخانه ی چاپ برچسب در تهران وجود ندارد، اما وجود این امکانات می تواند برای آن چاپخانه چاپ برچسب در تهران امتیاز محسوب شود .

 • انواع گوناگون ماشین های چاپ با امکانات پیشرفته .
 • دستگاه دایکات (برای برش‌زنی و قالب‌سازی به تعداد بالا)
 • دستگاه برش
 • دستگاه چاپ طلاکوب
 • قابلیت چاپ کردن کاغذ ، پلی اتیلن ، فویل، پی‌ وی ‌سی و . . .

چاپ لیبل

بررسی انواع لیبل

انواع لیبل از نظر متریال و جنس:

 • لیبل کاغذی: از کاغذ ساده یا چاپ شده تشکیل شده و برای علامت‌گذاری و برچسب‌گذاری محصولات یا اشیاء متنوع استفاده می‌شود.
 • لیبل بی رنگ و شفاف: این لیبل‌ها از جنس شفافی مثل پلاستیک سفید یا شفاف ساخته می‌شوند و معمولاً برای ایجاد یک برچسب شفاف بر روی محصولات یا ظروف شیشه‌ای استفاده می‌شوند.
 • لیبل حرارتی: این نوع لیبل‌ها با استفاده از حرارت بر روی سطوح نصب می‌شوند و برای چاپ اطلاعات مانند قیمت‌ها در فروشگاه‌ها یا برچسب‌گذاری محصولات در انبارها مورد استفاده قرار می‌گیرند.
 • لیبل اموال: این لیبل‌ها برای علامت‌گذاری و شناسایی اموال و دارایی‌های سازمان‌ها و شرکت‌ها به کار می‌روند.
 • لیبل متال: لیبل‌هایی هستند که از جنس فلزی تولید می‌شوند و معمولاً برای محیط‌های صنعتی یا دارایی‌های با طول عمر بالا استفاده می‌شوند.
 • لیبل پشت متال: این لیبل‌ها به سطوح متالی نصب می‌شوند و معمولاً برای شناسایی دارایی‌های فلزی یا تجهیزات صنعتی استفاده می‌شوند.
 • لیبل وُید: این لیبل‌ها دارای ویژگی‌هایی هستند که در صورت تلاش برای جدا کردن یا حذف آنها، اثراتی مشخص به نمایش می‌گذارند. بنابراین، برای ایجاد امنیت در بسته‌بندی محصولات یا سند‌های مهم استفاده می‌شوند.
 • لیبل سکوریتی: این لیبل‌ها به منظور تضمین امنیت و جلوگیری از تقلب و تغییر در محصولات یا اسناد مهم استفاده می‌شوند.
 • لیبل پی وی سی: از جنس پلاستیک پی وی سی تهیه می‌شوند و برای مقاومت در برابر شرایط محیطی سخت و یا آب استفاده می‌شوند.
 • لیبل تایوک: این لیبل‌ها از جنس خاصی به نام تایوک ساخته می‌شوند و معمولاً برای برچسب‌گذاری محصولات صنعتی یا در شرایط خاص مورد استفاده قرار می‌گیرند.

چاپ لیبل در تهران

انواع لیبل بر مبنای نحوه استفاده از آن:

 • لیبل آویز: برای علامت‌گذاری و نمایش محصولات از سقف یا سیم‌های آویزان استفاده می‌شود.
 • لیبل چسبان: به سطوح مختلف چسبیده و برای برچسب‌گذاری محصولات و اشیاء مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 • لیبل امنیتی: برای ایجاد امنیت در بسته‌بندی محصولات و جلوگیری از تقلب و تغییر در آنها استفاده می‌شود.
 • لیبل بسته‌بندی و تبلیغاتی: برای تبلیغات و علامت‌گذاری بسته‌بندی محصولات به کار می‌رود.
 • لیبل دستبند شناسایی بیمار: برای شناسایی بیماران و مدیریت دقیق پزشکی و درمانی به کار می‌رود.

چاپ برچسب با طرح دلخواه

چاپ برچسب در تهران با طرح دلخواه یک خدمت چاپی است که به افراد و کسب‌وکارها امکان می‌دهد برچسب‌های خود را با طراحی منحصر به فرد و شخصی‌سازی دلخواه خود تولید کنند. این خدمت از طراحی طرح و انتخاب متریال مناسب گرفته تا چاپ و تحویل برچسب‌ها از طریق چاپخانه‌ها یا شرکت‌های چاپ ارائه می‌شود. جهت چاپ برچسب در تهران می‌توانید سفارش خود را با پشتیبانی وبسایت لوحستان مطرح کنید.

چاپ برچسب -عباسی

هزینه چاپ لیبل

برای چاپ برچسب در تهران و دانستن هزینه چاپ لیبل، باید در نظر بگیرید که از چه ابزاری استفاده کنید و چه مقدار از آن ابزار کار بکشید تا بتوانید بهترین و مناسب ترین هزینه را داشته باشید و کار شما مقرون به صرفه باشد . برچسب های دور آبی و دور سفید بسیار ارزان و کاربردی می باشند .قیمت برچسب های محصول می تواند به عوامل مختلفی بستگی داشته باشد، مانند جنس ، تعداد و برش. به طور معمول اگر بخواهیم از گران ترین تا ارزان ترین را بیان کنیم قیمت گران ترین اختصاص دارد به برچسب های متالایز و اگر بخواهید هزینه زیادی در این مورد بکنید می توانید از لیبل های بدون روکش و با برش عادی استفاده کنید.

چاپ برچسب طلا کوب

چاپ لیبل طلاکوب دارای روکش سلفون مات می باشد که چاپ آن همانند دیگر لیبل ها به صورت یکرو انجام می شود، مدت زمان تحویل آن 12 روز کاری است. همانطور که قبلا نیز گفتیم این زمان تنها مختص به چاپ آن می باشد. همچنین باید به این نکته اشاره کرد که در زیر روکش آن چاپ طلاکوب انجام شده است و در مقایسه با دیگر جنس ها این مدل لیبل از مقاومت بالاتری برخوردار است. چاپ لیبل طلاکوب و متالایز از لحاظ قیمت به نسبت لیبل های دیگر از قیمت بالاتری برخوردار هستند.

چاپ برچسب شیشه ای

چاپ برچسب شیشه ای بین تمام استیکرها شیک تر و زیبا تر می باشد و طرفدار بیشتری دارد قیمت آن نسبت به بقیه بهتر است و مدت بیشتری روی محصول می ماند. این چاپ نوعی لیبل شفاف است که از جنس PVC یا پلی اتیلن ساخته می‌شود و برای چاپ طرح‌ها و نوشته‌ها بر روی سطوح شیشه‌ای مانند ظروف، بطری‌ها، درب‌ها، پنجره‌ها و … کاربرد دارد. این نوع لیبل به دلیل شفافیت، ظاهری زیبا و جذاب به محصول شما می‌دهد و به جلب توجه مشتریان کمک می‌کند.

انواع چاپ برچسب

چاپ لیبل تبلیغاتی

در دنیای امروزی پر از رقابت و تنوع، تبلیغات به عنوان یک ابزار اساسی برای جذب توجه مخاطبان و افزایش فروش در کسب و کارها نقش مهمی ایفا می‌کند. از جمله ابزارهای مؤثر در این زمینه، برچسب های تبلیغاتی به شمار می‌آیند که با طراحی مناسب و محتوای جذاب، می‌توانند تأثیر زیادی در موفقیت کسب و کار داشته باشند.

چاپ برچسب کاغذی

نوع کاغذی که برای چاپ برچسب‌های کاغذی استفاده می‌شود، بسیار مهم است. باید از کاغذی با کیفیت و مقاومت مناسب استفاده کرد تا برچسب در برابر عوامل مختلف محافظت شود. نوع چاپ برچسب در تهران نیز در انتخاب مواد موثر است. انتخاب چاپخانه‌ای با سابقه و شناخته‌شده برای چاپ برچسب در تهران می‌تواند به شما کمک کند تا از کیفیت خدمات و قیمت منصفانه برخوردار شوید.

چاپ لیبل حرارتی

لیبل‌های حرارتی یکی از انواع لیبل‌های مورد استفاده در تبلیغات، شناسایی و برندینگ محصولات می‌باشند. این لیبل‌ها با استفاده از گرمای مستقیم به سطح محصول متصل می‌شوند و نیازی به جوهر یا چاپگر ندارند. انتخاب مناسب نوع لیبل، مواد و فرآیند چاپ تأثیر زیادی بر روی قیمت این چاپ برچسب در تهران دارند.

چاپ استیکر

چاپ لیبل براق

استیکرهای براق یکی از انواع استیکرهای مورد استفاده در تبلیغات، دکوراسیون و تزئین محصولات و فضاها می‌باشند. این استیکرها با پوشش براق و درخشان به سطح مورد نظر چسبانده می‌شوند. انتخاب مناسب نوع استیکر، مواد و فرآیند چاپ تأثیر زیادی بر روی قیمت چاپ برچسب در تهران دارد.

چاپ لیبل مات

استیکر‌های مات یکی از نوع‌های معمول استیکرها هستند که با پوشش مات و بدون درخشش به سطح مورد نظر چسبانده می‌شوند. این نوع استیکر‌ها برای تبلیغات، تزئین، برندینگ و موارد مختلف دیگر مورد استفاده قرار می‌گیرند. عوامل متعددی از جمله نوع استیکر، ابعاد و تعداد، نوع مواد و نوع چاپ روی قیمت این چاپ برچسب در تهران تاثیرگذار هستند.

3 دیدگاه در “چاپ برچسب

 1. سعید گفت:

  سلام شما چاپ کارت ویزیت هم دارید؟

 2. یلدا گفت:

  سلام وققتون بخیر خیلی ممنون از اطلاعات جامعی که ارائه کردید

 3. یلدا گفت:

  سلام وقتتون بخیر خیلی ممنون از اطلاعات خوبی که منتشر کردید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *