از این رو مجتمع چاپ عباسی با مدیریت آقای مهندس عباسی در سال 1379 و با هدف فعالیت در زمینه چاپ و هدایای تبلیغاتی در تهران آغاز به فعالیت  کرده است
ایشان در زمینه  انواع مطبوعات تجاری شامل انواع پوستر، کاتالوگ،بروشور،جعبه های فانتزی و صادراتی،کارت ویزیتهای ساده و فانتزی و… فعالیت دارند.و انواع دیگرکارهای چاپی به صورت مکانیزه و آنلاین بوده و مشتری میتواند از لحظه ثبت سفارش تا دریافت کار پیگیر سفارش خود باشد.

در این سایت خدمات چاپی ،پس از دریافت سفارش از مشتری و بررسی آن از نظر دارا بودن شرایط چاپی، سفارش مذبور به قسمت لیتوگرافی رفته و پس از تهیه زینک با دستگاه Creo که توانایی ترام دهی از یک تا نود و نه درصد را جهت چاپ مهیا مینماد، زینکها جهت چاپ به سالن چاپ انتقال پیدا کرده و توسط سرپرست کارگاه جهت چاپ بازبینی میشود.
پس از کنترل زینکها با فرم سفارش و فایل ارسالی مشتری،دستگاه لازم جهت چاپ انتخاب شده و سفارش مشتری در نهایت کیفیت و دقت در اسرع وقت به چاپ میرسد.
بعد از چاپ بر حسب نیاز،سفارش مشتری جهت سلفون یا یووی به سالن خدمات پس از چاپ رفته و پس از آن جهت برشکاری و بسته بندی طبق سفارش مشتری به قسمت مربوطه رفته و جهت ارال بای مشتری آماده می گردد.
بدیهی است که در تمامی مراحل، سفارش مشتری همواره تحت نظر و بررسی کارشناسان مجرب  بوده تا در قسمت کنترل پس از چاپ از خروج هر گونه خرابی کار مشتری جلوگیری شود.
بدیهی است شما عزیزان میتوانید ما را با ارایه پیشنهادات و انتقادات خود در هر چه بهتر شدن خدماتمان یاری فرمایید.